Aktualnie poszukujemy na poniższe stanowiska:

Nazwa stanowiska Spawacz do pracy przy instalacjach rurowych
Data rozpoczęcia 2016-11-01
Lokalizacja Polska
Informacje

Opis stanowiska pracy

  • Poszukujemy doświadczonych spawaczy do pracy przy instalacjach rurowych.
  • Praca na terenie całej Polski
  • Prowadzenie prac spawalniczych w zakresie montaży rurociągów

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia / spawania rurociągów
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • dużej samodzielności
  • ważne uprawnienia spawalnicze (141, 111, 311,) – spawanie rurociągów

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę / pełny etat
  • możliwe również samozatrudnienie lub praca w niepełnym wymiarze

Wypełnij formularz

Nazwa stanowiska Monter instalacji sanitarnych i przemysłowych
Informacje

  • Praca w zgranym zespole specjalistów – kilkuosobowa brygada monterów, których zadaniem jest realizacja projektów na obiektach przemysłowych na terenie kraju
  • Montaż urządzeń, elementów konstrukcji, instalacji technologicznych oraz rurociągów
  • Praca w delegacji na terenie Polski

Wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia w zawodzie
  • Doświadczenie w montażu instalacji c.o., wod – kan, gazowych
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz jasny system wynagradzania (stawka godzinowa, diety, premie)
  • Narzędzia pracy, odzież roboczą, szkolenia

Formularz